top of page

O nás

Vytváříme prostory, které odpovídají charakteru společnosti, navyšují efektivitu a produktivitu zaměstnanců, podporují týmovou a tvůrčí atmosféru a usnadňují udržení pořádku a zavedení systému.

Realizujeme kanceláře, ordinace, kavárny a restaurace.

 

Jsme tu pro Vás i v případě návrhů rezidenčních interiéru a homestagingu.

DSC00044-HDR-Edit.jpg
DSC09913-HDR-Edit.jpg

Mirka Došlá

Zakladatelka Sella Office je uznávanou designerkou, 

home stagerkou, autorkou mnoha úspěšných redesignů. Zabývá se vizuálním marketingem nemovitostí.

 

Ve spolupráci s Českou televizí vytváří proměny interiérů v pořadu "Bydlet jako" a své zkušenosti předává na workshopech Home stagingu.

Homestaging

Home Staging je příprava nemovitosti před nafocením a realizací prohlídek zájemců o koupi. Byt či dům má pak na realitním trhu silnou pozici a prodávajícímu zajistí vyšší kupní cenu a profit. Prezentujte nemovitost atraktivněji. Prodejte rychleji a za vyšší cenu. Vsaďte na dokonalý první dojem. Spolehněte se na Home stagera.

Rezidenční interiéry

Přednášky

Ušetřete za přešlapy při výběru nevhodného nábytku, materiálů a doplňků. Designer dokáže přesně navrhnout, co Vaše nemovitost potřebuje. Šetří Vaší energii, čas a finance. Dokáže také vzbudit emoce vyladěním interiéru a zajistit Vám prostor k Vaši rovnováze.

Co všechno Home Staging přinese správné prezentaci nemovitosti při prodeji, jaké jsou jeho podoby a jak jej komunikovat s klientem. 

Absolvent workshopu je schopen vládnout základním pravidlům stagingu nemovitostí a zákonitostem trhu.

Naše znalosti a zkušenosti předáváme pravidelně na přednáškách a workshopech. Termíny sledujte na sociálních sítích.

bottom of page